3.4 از مجموع 10

Toshiba MES30VW

بازیابی اطلاعات از:

  • امتیاز کاربر (85)
    8.0 8.0 از 85 نظر
امتیازات بیشتر امتیازات کمتر
  • نظرات کاربران

0 محلی, 85 مجموع
  • شرح ویکی فریک

توشيبا MES30VW

توشيبا MES30VW يك پخش‌كننده با قابليت‌هايي نظير پخش ديجيتال صوتي، پخش ويديوهاي ديجيتال، تيونر FM، و نمايش‌دهنده تصاوير ديجيتال است.

ويژگي‌ها

توشيبا MES30VW از نرم افزار PMC مرسوم استفاده كرده است و پخش‌كننده MP3 جمع و جوري مي‌باشد. ابعاد اين دستگاه 3.93 x 2.36 x 0.58 اينچ و وزن آن 4.8 اونس است. مدل 60 گيگابايتي آن با همان ابعاد وزني مادل 5.3 اونس دارد. توشيبا MES30VW پخش‌كننده بادوام و ضدخش است و پشت آن از جنس آلومينيوم و جلوي آن از جنس پلاستيك شفاف ساخته شده است. توشيبا M…

نمایش جزئیات

توشيبا MES30VW

توشيبا MES30VW يك پخش‌كننده با قابليت‌هايي نظير پخش ديجيتال صوتي، پخش ويديوهاي ديجيتال، تيونر FM، و نمايش‌دهنده تصاوير ديجيتال است.

ويژگي‌ها

توشيبا MES30VW از نرم افزار PMC مرسوم استفاده كرده است و پخش‌كننده MP3 جمع و جوري مي‌باشد. ابعاد اين دستگاه 3.93 x 2.36 x 0.58 اينچ و وزن آن 4.8 اونس است. مدل 60 گيگابايتي آن با همان ابعاد وزني مادل 5.3 اونس دارد. توشيبا MES30VW پخش‌كننده بادوام و ضدخش است و پشت آن از جنس آلومينيوم و جلوي آن از جنس پلاستيك شفاف ساخته شده است. توشيبا MES30VW بوجود آورنده پخش‌كننده هاي ويديويي 30 و 60 گيگابايتي جمع و حور در بازار است كه از بسياري از فرمتهاي موسيقي، ويديويي و فايلهاي تصويري، شامل سرويس هاي اشتراكي پشتيباني كرده و داراي تيونر FM و قابليت پشتيباني از انتقال داده‌هاي دوربين‌هاي ديجيتال نيز مي‌باشد. اين دستگاه كاملاً بصري است و سيستم عاملي بهبوديافته در زمينه مدياسنتر قابل حمل در خود داشته و علاوه برآن داراي كيفيت صداي خيلي خوبي هم مي‌باشد. اين پخش‌كننده توشيبا داراي LCD با رنگهاي واقعي و دقيق در سايز 320 x 240 پيكسل مي‌باشد و بطور هوشمندانه اي سايه‌ها، نور، و تون رنگ را نمايش مي‌دهد. اصلاحات انجام شده در سيستم عامل آن شامل امكان پشتيباني‌هاي بيشتر از فايلها (نظير پشتيباني از DivX)، و امكان راديوي FM و ضبط صدا/تصوير (توشيبا مدل Gigabeat S امكان ضبط ندارد) مي‌شود. صفحه نمايش PMC مي‌تواند بين مدهاي نمايش ويديو و تصوير سوييچ كند و همچنين مي توانيد با اتصال آن به تلويزيون تصاوير آنرا مشاهده كنيد. توشيبا Gigabeat S يكي از اولين وسيله‌هايي است كه قابليت اتصال و كنترل از طريق رابط Xbox 360 را دارد.

مخفی‌نمودن جزئیات

پرسش در انجمن

آیا چیزی را که دنبالش بودبد نیافتید؟ پرسش خود را مطرح نمایید!