Sony NW-S616F

بازیابی اطلاعات از:

  • در حال حاضر Sony NW-S616F امتیازی ندارد

رتبه فریک

امتیازات بیشتر امتیازات کمتر
  • شرح ویکی فریک

سونی NW-S616F

سونی NW-S616F یک پخش‌کننده چند رسانه ای دیجیتال محصول اکتبر 2007 شرکت سونی از سری پخش‌کننده های والکمن با قابلیت پخش ویدیو می‌باشد.

ویژگی‌ها

سری جدید والکمن ها در ظرفیتها و رنگهای متنوعی تولید می شوند. شما می‌توانید مدل 1 گیگابایتی را در رنگهای مشکی، صورتی، قرمز یا نقره ای و مدل 4 گیگابایتی را نیز در همان رنگها داشته باشید. ظرفیت بالاتر آن با 8 گیگابایت (S-618) تنها در رنگ مشکی موجود است. سری سونی NWZ-S610 دارای طراحی با کیفیت و صفحه نمایش بزرگی است. رابط کاربر آن بصری است …

نمایش جزئیات

سونی NW-S616F

سونی NW-S616F یک پخش‌کننده چند رسانه ای دیجیتال محصول اکتبر 2007 شرکت سونی از سری پخش‌کننده های والکمن با قابلیت پخش ویدیو می‌باشد.

ویژگی‌ها

سری جدید والکمن ها در ظرفیتها و رنگهای متنوعی تولید می شوند. شما می‌توانید مدل 1 گیگابایتی را در رنگهای مشکی، صورتی، قرمز یا نقره ای و مدل 4 گیگابایتی را نیز در همان رنگها داشته باشید. ظرفیت بالاتر آن با 8 گیگابایت (S-618) تنها در رنگ مشکی موجود است. سری سونی NWZ-S610 دارای طراحی با کیفیت و صفحه نمایش بزرگی است. رابط کاربر آن بصری است و چند قابلیت خوب در آن قابل انتخاب است، مانند رادیو FM، و پخش عکس و ویدیو. این والکمن می تواند فایلها را در فرمتهای غیر محافظت شده WMA، MP3 و یا حتی AAC بخواند. علاوه بر این، کیفیت صدای خوب و عمر باتری عالی ای را ارائه کرده است. در کل کاربرد خوبی دارد و با آن انتقال فایلها و لیست های پخش از Rhapsody سریع است و سونی NWZ-S610می تواند اطلاعات خود را با ویندوز مدیا پلیر، Sync می‌کند. از فرمت های WMA، MP3 و AAC برای موزیک و از AVC (H.264/AVC) و MPEG-4 برای ویدیوها، و JPEG برای تصاویر پشتیبانی می‌کند. اگز که از محتویات خود خسته شدید، می‌توانید از رادیو FM آن لذت ببرید که قابلیت اسکن اتوماتیک و ذخیره 30 ایستگاه جالب توجه خواهد بود. سری سونی NWZ-S610 چیز واقعاً برجسته و جدیدی را در چنته ندارد ولی این مسئله خللی به واقعیت کیفیت پخش MP3 آن به همراه یک عمر باتری تمام عیار، وارد نمی‌کند.

مخفی‌نمودن جزئیات

پرسش در انجمن

آیا چیزی را که دنبالش بودبد نیافتید؟ پرسش خود را مطرح نمایید!