MPIO FL 350

بازیابی اطلاعات از:

  • در حال حاضر MPIO FL 350 امتیازی ندارد

رتبه فریک

امتیازات بیشتر امتیازات کمتر
  • ارزیابی‌های کارشناسی

0 محلی, 2 مجموع
  • شرح ویکی فریک

MPIO FL 350

پخش‌کننده MPIO FL 350 یک مدل پیشرفته تر از مدل FL 300 است که جایزه طراحی IF و Good Designe را از آن خود نموده است. MPIO FL 350 یک تیونر رادیو FM هم در خود دارد. شما می‌توانید از سرعت بالای انتقال داده ها از طریق USB 2.0 در آن لذت ببرید. MPIO FL 350 به طور زیبایی طراحی شده و مانند جواهر می‌توانید از آن استفاده کنید. می‌توانید یک از رنگهای یاقوت سرخ، یاقوت کبود، و یا ارغوانی آن را انتخاب نمایید. علاوه بر آن 20 قاب رنگی هم با آن دریافت می‌کنید که می‌توانید هر روز از یک رنگ آن لذت ببرید.…

نمایش جزئیات

MPIO FL 350

پخش‌کننده MPIO FL 350 یک مدل پیشرفته تر از مدل FL 300 است که جایزه طراحی IF و Good Designe را از آن خود نموده است. MPIO FL 350 یک تیونر رادیو FM هم در خود دارد. شما می‌توانید از سرعت بالای انتقال داده ها از طریق USB 2.0 در آن لذت ببرید. MPIO FL 350 به طور زیبایی طراحی شده و مانند جواهر می‌توانید از آن استفاده کنید. می‌توانید یک از رنگهای یاقوت سرخ، یاقوت کبود، و یا ارغوانی آن را انتخاب نمایید. علاوه بر آن 20 قاب رنگی هم با آن دریافت می‌کنید که می‌توانید هر روز از یک رنگ آن لذت ببرید.

ویژگی‌ها

MPIO FL 350 یک پخش‌کننده MP3 شیک و ساده است به شکل مستطیل که از هدفون آویخته می شود و شبیه یک جواهر زینتی به رنگ یاقوت خود نمایی می‌کند. سایر قسمتهای آن ترکیبی از شیشه و کروم مات است. دکمه ها در اطراف لبه های جلویی قرار گرفته اند. بسیار سبک و کوچک است. اندازه آن 30 mm x 50 mm x 12.8 mm و وزن آن فقط 29 گرم می‌باشد. ممکن است فکر کرده باشید که دلیل اینکه باید آنرا دور گردنتان آویزان کنید سنگین بودن آن است ولی برعکس، اصلا سنگین نیست. این وسیله به همراه لوازم جانبی بسیاری عرضه می شود. شما می‌توانید باتری لیتیوم-پلیمر MPIO FL 350 خود را بدون شارژر و تنها از طریق USB کامپیوتر خود به طور اتوماتیک در هنگام انتقال فایل به دستگاه شارژ کنید. کابل USB و شارژر هم نیازی نیست. شارژر AC هم برای باتری MPIO FL 350 بطور جداگانه قابل خریداری است. MPIO FL 350 با ویندوزهای (98SE/2000/XP) سازگار بوده و شما از MAC نسخه 9.2 یا بالاتر هم می‌توانید استفاده کنید. MPIO FL 350 دارای 6 مد از پیش تنظیم شده و 1 مد دستی برای پخش موزیک در اختیار شما قرار می‌دهد.

مخفی‌نمودن جزئیات

پرسش در انجمن

آیا چیزی را که دنبالش بودبد نیافتید؟ پرسش خود را مطرح نمایید!