Sony DCR-DVD708

بازیابی اطلاعات از:

  • امتیاز کارشناس (1)
    7.0 7.0 از 1 نظر

رتبه فریک

امتیازات بیشتر امتیازات کمتر
  • ارزیابی‌های کارشناسی

0 محلی, 1 مجموع
  • شرح ویکی فریک

سونی DCR-DVD708/E

سونی DCR-DVD708/E یک دوربین فیلم برداری هندی کم DVD با سنسور 1 مگاپیکسلی و میکروفن با کانال صوتی فراگیر 5.1 است که با یکسال گارانتی عرضه می شود.

ویژگی ها

سونی DCR-DVD708/E از یک لنز کارل زیس واریو-تزار برای دستیابی به شفافیت بالا و تولید رنگهای زنده بهره می برد و با استفاده از این لنز مشهور تصاویر زنده ای را ثبت می کند. این دوربین دارای بزرگنمایی اپتیکال 25 برابر و دیجیتال 2000 برابر است که اشیاء را برای شما نزدیکتر می کند. همچنین یک LCD 2.7 اینچی واید هیبریدی دارد که ب…

نمایش جزئیات

سونی DCR-DVD708/E

سونی DCR-DVD708/E یک دوربین فیلم برداری هندی کم DVD با سنسور 1 مگاپیکسلی و میکروفن با کانال صوتی فراگیر 5.1 است که با یکسال گارانتی عرضه می شود.

ویژگی ها

سونی DCR-DVD708/E از یک لنز کارل زیس واریو-تزار برای دستیابی به شفافیت بالا و تولید رنگهای زنده بهره می برد و با استفاده از این لنز مشهور تصاویر زنده ای را ثبت می کند. این دوربین دارای بزرگنمایی اپتیکال 25 برابر و دیجیتال 2000 برابر است که اشیاء را برای شما نزدیکتر می کند. همچنین یک LCD 2.7 اینچی واید هیبریدی دارد که به شما این امکان را می دهد که تصاویر را با عرض کامل مشاهده کنید و شما را مطمئن می کند که چیزی را در صفحه واید 16:9 از قلم نینداخته اید. این دوربین دارای یک پوشش مخصوص است که در نور شدید خورشید و یا در هنگام بازتاب نور، تصاویری واضح بر روی LCD خواهید دید. این دوربین از Super SteadyShot برای خلق تصاویر ثابت و بدون افت کیفیت استفاده می کند. سونی DCR-DVD708/E یک سنسور CCD یک مگاپیکسلی دارد که امکان تصویربرداری با کیفیت بالا و طبیعی و جزئیات شفاف را در کنار امکان عکسبرداری با وضوح 1 مگاپیکسل (1152 x 864 پیکسل) فراهم می کند. سایر امکانات آن عبارتند از: ضبط صدا بصورت فراگیر با 5.1 کانال با استفاده از میکروفن داخلی، Super NightShot Plus، و ضبط روی DVD R، DVD RW، DVD +RW.

مخفی‌نمودن جزئیات

پرسش در انجمن

آیا چیزی را که دنبالش بودبد نیافتید؟ پرسش خود را مطرح نمایید!

ارزیابی ویدیویی